Skip to content

Slobodu antiimperialistom!

Kedy:
30. marec 2017 @ 16:00 – 16:30
2017-03-30T16:00:00+02:00
2017-03-30T16:30:00+02:00
Kde:
Bratislava
Paulínyho 165/7
811 02 Bratislava
Slovensko

Zhromaždenie za prepustenie prvého politického vazňa v novodobej Poľskej republike. Predseda prvej neamerickej strany Zmiana – Mateusz Piskorski je už 10 mesiacov vo vazbe za to, že organizoval odpor proti zločineckej organizácii NATO v Poľsku. Polícia mu zhabala množstvo osobných vecí, nepodáva informácie a úrady všetko držia v tajnosti. Všetko sa to odohralo pred summitom NATO vo Waršave.

Ako sme si zvykli aj na Slovensku, ten, kto je proti NATO je automaticky platený Ruskom. Úrady poslali Piskorskeho do väzenia práve za údajné financovanie zo strany Ruska. (Povodne mu chceli našiť “agenta”)

“Strany v Sejme sa predháňajú v tom, kto je strčený USA viac v zadku a kto urobí väčší poriadok s odporcami pro-americkej politiky“, vysvetľuje zástupca Zmiany nášmu predsedovi. Napokon obviňovanie z financovania z Ruska je známe aj na Slovensku, všetko v duchu logiky. „Ak súhlasíš s NATO, tak si rozumný človek, ak si proti NATO, tak to nie je tvoj názor, ale platí ťa Kremeľ a jedná sa o ruskú propagandu“. Vieme si predstaviť, ako by to dopadlo, keby v aj v NR SR sedelo 150 členov redakcie Denníka N, Konzervatívneho inštitútu a iných zaručene nezávislých organizácií. A v Poľsku to nejako takto vyzerá.

Požadujeme prepustenie politického vazňa! Byť proti NATO je normálny občiansky postoj nie objednávka cudzích mocností.

Po akcii sa presunieme na tradičné zhromaždenie proti NATO na Hviezdoslavovom námestí.

Nech žije medzinárodná solidarita, nech žije mier!
STOP OZBROJENÝM ZLOŽKÁM SVETOVÉHO KAPITÁLU!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *