Skip to content

VZDOR-strana práce oslavuje 8-me narodeniny: Odkaz celému svetu- zastavme nezmyselné vojny a šialené vraždenie !

Milí sympatizanti VZDORu-strany práce, milí obyvatelia Slovenska a celej Zeme. Je to už 8 rokov, čo vznikla naša strana- VZDOR-strana práce. Je za nami veľa nových skúseností, veľa práce a odhodlania.

Sme svedkami zlomových a tragických udalostí po celom svete. Nezmyselné vojny a vraždenie, útok na práva pracujúcich a odborárov po celom svete, vykorisťovanie, šialené hromadenie bohatstva a moci do rúk 1% najbohatších ľudí a priepasť medzi obyčajnými pracujúcimi na svete, nezmyselné zbrojenie a militarizácia, potláčanie práv žien, etník, národností, sexuálnych menšín, množstvo utečencov po celom svete v katastrofálnych podmienkach, popieranie klimatických zmien a masívne zločiny proti našej prírode, v spoločnosti sa zvyšuje netolerantnosť k iným názorom, vzájomné urážanie, vyhrážanie a dokonca potláčanie iných názorov !

Ako dobre viete, sme strana, ktorej členská základňa je tvorená takými istými pracujúcimi, ktorí musia chodiť denondenne do práce a starať sa o rodiny, presne ako vy. Nestoja za nami žiadni sponzori a zámožní ľudia. Nie sme na nikoho špagáte a na to sme nesmierne hrdí. My sa zodpovedáme len a len Vám, poctivým pracujúcim.

Nie sme na strane žiadnej svetovej veľmoci, nakoľko USA, Rusko, Čína, Nemecko, Veľká Británia, Japonsko atď… majú, mali a vždy budú sledovať svoje vlastné imperiálne mocenské záujmy a preto sme boli, sme a budeme vždy len na strane obyčajných poctivých ľudí celého sveta, bez ohľadu na národnosť, vierovyznanie, farbu pleti, či sexuálnu orientáciu !

Robíme čo je v našich silách, no nie je to ľahké, bojovať proti tomuto kapitalistickému systému, v ktorom vládnu oligarchovia, smotánka, kapitalisti a úzka „elita“ najbohatších ľudí, ktorí si vďaka svojmu bohatstvu môžu dovoliť všetko a dnešní poplatní kapitalistickí politici tak tancujú, ako oni pískajú…

No naša vízia je svet slobodný, svet v ktorom slovo človek má ešte svoju váhu, sme humanisti a marxisti zároveň. Nie sme ľudské zdroje, sme ľudské bytosti a vždy sa pobijeme o práva pracujúcich a sme pyšní na svoju triedu! Budeme vždy bojovať za statočných pracujúcich, za Vás a nás, ktorí tvoríme pravé hodnoty.

Budeme vždy stáť v opozícii proti kapitalizmu a jemu poplatným politikom, stranám a mecenášom. Budeme vždy stáť proti vojnám, xenofóbii, šovinizmu, militarizmu, štvaniu a presadzovať trvalý MIER a SPOLUPRÁCU ! Bojujeme za demokratický socializmus poučený z chýb z minulosti, obohatený o poznatky prítomnosti a s víziou do budúcnosti.

Nesmierne ďakujeme všetkým našim podporovateľom, hlboko si to vážime, lebo bez Vás by sme tu neboli.

Boj za lepší, spravodlivejší a mierový svet pokračuje !

Lepší svet nie je možný, on je nevyhnutný !

Ďakujeme Vám za dôveru, nesklameme.

Ľavicový REŠTART pre Slovensko !

VZDOR-strana práce: Vždy na strane pracujúcich a mieru !

Politický program Vzdoru-strany práce nájdete TU: http://vzdor.org/?page_id=4720

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *