Skip to content

Pozývací list roku 2022

Pripravovaná zmluva o obrannej spolupráci s USA je v skutočnosti novým pozývacím listom, pod ktorým sú zatiaľ podpísaní všetci členovia vlády.

Treba si tieto mená navždy zapamätať: Heger Eduard Remišová Veronika Richard Sulík Štefan Holý Igor Matovič Roman Mikulec Vladimír Lengvarský Jaroslav Naď Samuel Vlčan Ján Budaj Natália Milanová Andrej DoležalMilan Krajniak Ivan Korčok Branislav GröhlingMária Kolíková

Toto sú mená osôb, ktoré podpísali nový pozývací list cudzej armáde na naše územie. Je samozrejme pravdepodobné, že sa pod tento hanebný pozývací list podpíšu ďalší politici vládnej koalície v NR SR.

Spoločenský tlak však neustále silnie a ani ich podpis pod pozývacím listom (oficialne nazývaný ako zmluva o obrannej spolupráci) ich neuchráni pred oprávneným hnevom ľudí a oni to veľmi dobre vedia.

Aj keď robia ramená, v skutočnosti z ich vyjadrení nie je cítiť hrdinstvo a suverénnosť, ale cítiť z nich obyčajný strach. Veľmi dobre vedia, že tí, čo od nich ten podpísaný pozývací list očakávajú, budú na nich tlačiť, aby to dotiahli do konca.

Tlak spoločnosti bude naďalej rást a tak sa spomenutí politici a aj tí čo sa ku ním chcú pridať budú musieť rozhodnúť, či sa napriek obrovskej vlne nesúhlasu postavia proti tejto krajine, alebo si zbalia svoje „švestky“ a s hanbou odídu.

VZDOR – strana práce

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *