Skip to content

4 thoughts on “Grafika

 1. jan says:

  Ako môže svetová chudoba bojovať proti tak silnému a organizovanému protivníkovi akým je svetový globalizačný kapitál, ktorý svojím postavením a mocou nepochopí svoju skutočnú silu a moc, ktorú mu umožnilo pracujúce spoločenstvo, pomalou manipuláciou špekulačného kapitálu. Predstavitelia spoločných zaťatých pästi musia svoje kroky kooperovať s kapitálom a výrobnou silou na podmienky požadovaného spravodlivého postavenia pracujúceho spoločenstva. Takou jednou kampaňou môže biť, poukázanie na premeny bohatstva na bezvýznamne trosky, ruiny, pokiaľ sa spoločnosť nestane súčasťou bohatstva k spoločnému žitiu pracujúceho spoločenstva. Druhou možnosťou je spolupráca pracujúceho spoločenstva a kapitálu v prospech spoločnej planete Zem, v ponímaní obrovskom daru života bohatstva pre ďalšie generácie.

  Odpovedať
  • jan says:

   Spoločenstvo pracujúcich musí  bojovať s tými, ktorý zarábajú a podnikajú v súkromnom sektore je to historická povinnosť. Narozdiel od podnikateľov, tvorcovia hodnôt prácou, svojou koncentrovanou silou, boj neprehrá. Pre lustrovaním potomkov budovania soc. sa navŕši stav členstva.

   Odpovedať
 2. vlado says:

  Podla mňa to čo o podnikaní píšete nie je pravda.
  Máte pocit že štát dokáže dať všetkým prácu ? Dobre riadiť štátne podniky? Ja si myslím že všetko ťahajú malí a stredný podnikatelia.
  Zmena režimu by znamenala len ďalšie rozkrádanie štátu.
  Tak ako sa to robilo za sociku tak to dnes robí aj súdruh Fico.
  Je jedno či dá zákazku externému Vahostavu alebo štátnej firme, stále tam bude mať svojích ľudí.
  Tu je potrebná zmena všetkého.
  Ja nie som pacifista, fašista , extrémista ani pro američan alebo pro rus.. .

  Ale tvrdiť že kto podnika tak kradne je úplne scestné.

  Alebo sa chcete vydať cestou Severnej Koreí ?

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *