Skip to content

Ani euro pre ukrajinský zločinecký režim: Nové základne USA a NATO vo východnej Európe a na Slovensku nechceme!

10942517_912938372069865_3985509947344573465_nEurópska únia odsúhlasila pôžičku Ukrajine vo výške 1,8 miliardy eur, takže aj peniaze z našich daní pôjdu na nákup ďalších zbraní, vojenskej techniky, ktorá bude použitá na masové zabíjanie obyvateľov Luhanskej a Doneckej ľudovej republiky. Z našich peňazí sa budú vyzbrojovať rôzne neonacistické dobrovoľnícke prápory na Ukrajine, ktoré sa dopúšťajú tých najhorších zverstiev, ako mučenia a zabíjania civilného obyvateľstva. Ukrajinská vláda vyzbrojuje a finančne podporuje až 30 dobrovoľníckych práporov, z ktorých sa väčšina hlási otvorene k neonacizmu a krajnej pravici.

 

V priloženom videu si môžete pozrieť “diskotéku” neonacistov z dobrovoľníckeho práporu Azov, ktorí pri ich zbesilom pogovaní hajlujú a fotia sa s portrétom Hitlera. 

1374862_1541971132740595_8629614808046025003_n

Vzdor- strana práce tvrdo odsudzuje rozhodnutie EÚ o poskytnutí pôžičky pre ukrajinský režim, ktorý vraždí vlastné obyvateľstvo, dopúšťa sa vojnových zločinov, vyzbrojuje neonacistické prápory, nijak nezasahuje proti neonacistickým a fašistickým stranám a organizáciám v krajine, ktoré si robia čo chcú, rabujú a ničia sídla opozície, vraždia politických odporcov….

Situácia na Ukrajine sa vymkla z pod kontroly a tento konflikt chce NATO a USA použiť ako zámienku na rozpútanie otvoreného nepriateľstva voči ruskému obyvateľstvu, ako zámienku na vytvorenie nových základní a rozmiestnenia ďalšich svojich vojakov vo východnej Európe. EÚ a USA nás chcú zatiahnúť do novej vojny a nenávisti voči ruskému obyvateľstvu, čo nemôžeme dopustiť.

Postavme sa na odpor, voči ďalšej podpore ukrajinského zločineckého režimu, vojnovému besneniu na východe Ukrajiny, rozširovaniu vojenských základní USA a NATO, rozmiestňovaniu amerických vojakov v našich krajinách, sankciám voči Rusku a štvaniu proti ruskému obyvateľstvu. 

Nové základne NATO vo východnej Európe

Vo východnej Európe by mali pribudnúť nové základne NATO, ako reakcia na ruské aktivity ohrozujúce jej bezpečnosť, vyhlásila americká diplomatka pre európske záležitosti Victoria Nulandová…To, ako to končí všade tam, kde prídu americké vojská nám krásne ilustruje aj priložená grafika.

10942517_912938372069865_3985509947344573465_n

 

Vyzývame preto všetkých, aby sa zapojili do protivojnových aktivít, proti vybudovaniu nových amerických základní vo východnej Európe a rozmiestnenia amerických a zahraničných vojakov na Slovensku. Ukážme, že sme národ ktorému je odporné bombardovanie obyvateľstva pre zisky niekoho iného. Ukážme, že táto banda gaunerov a teroristov u nás nepochodí a stretne sa s našim odporom.

Sme presvedčení o tom, že sociálno-demokratická strana Smer lavíruje a svojou zahraničnou politikou poškodzuje našich občanov, keď zoberieme do úvahy, že sa bez námietok podvoľuje hystérii EÚ a USA voči Rusku, ktoré chcú silou mocou zatiahnúť svet do novej studenej vojny a poštvať európske národy a svet proti Rusom. Ide o nebezpečnú hru, ktorú rozohrali USA a EÚ a ktorá sa môže skončiť pre celý svet veľkou katastrofou. Slovensko by malo zachovať pokoj, ukázať triezvy rozum a stať sa lídrom, ktorý pomôže zblížiť štáty Európy. 

STOP “kolenačkovej” proamerickej zahraničnej politike! Požadujme mier !

Miroslav Pomajdík- podpredseda Vzdoru- strany práce

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *