Skip to content

Na svete je nové augustové číslo nášho časopisu VZDOR: Prečítať si ho môžete TU

cropped-vzdor-odbory2Na svete je nové číslo 7-8/ 2014 nášho časopisu VZDOR.

Časopis VZDOR vznikol z iniciatívy ľudí, ktorí už majú dosť klamstiev šírených masmédiámi, ktoré sú v rukách finančných magnátov. Na základe našich skúseností tvrdíme, že z médií dennodenne zaznieva ich interpretácia reality, problémov a riešení, ktorú vnucujú celej spoločnosti. Príčiny súčasných problémov (kríza, dlhy, nezamestnanosť) sa nevysvetľujú existenciou kapitalistických protirečení, kde výsledky práce celých národov idú do vrecák niekoľkých kapitalistov, ale sa dávajú za vinu pracujúcim.

Tlačená verzia

Ak nepoznáte žiadneho distribútora vo svojom okolí, o časopis môžete požiadať e-mailom. Ak máme v oblasti distribútora, zabezpečíme doručovanie časopisu osobne alebo do schránky bez poštovného. Ak však v danej oblasti distribútora nemáme, časopis Vám budeme posielať cez poštu, pričom poštovné hradí odoberateľ. Ušetriť na poštovnom môžete, ak sa vo vašom okolí nájde viac ľudí, ktorí majú o VZDOR záujem a objednáte viac kusov. VZDOR nemá stanovenú žiadnu cenu, ide o dobrovoľný príspevok na tlač ďalších vydaní a poštovné. Odporúčaná výška tohto príspevku je 0,5 € / 12 Kč za 1 kus. V prípade záujmu o tlačenú verziu časopisu nám napíšte e-mail s predmetom “predplatne”, kde sa dohodneme na čo najjednoduchšom postupe doručovania časopisu.

Časopis si môžete objednať zo Slovenska i z Českej republiky!!! Objednať VZDOR v tlačenej podobe si môžete cez tento mail : vzdor-hp@vzdor.org

Staňte sa prispievateľom VZDOR-u

Keďže časopis chce byť tribúnou ľudu, uvítame akékoľvek vaše texty, príspevky a postrehy zo života, z práce, z domova i zo sveta… Ak budú príspevky stáť za zverejnenie a nebudú protirečiť základnému poslaniu časopisu, objavia sa v najbližšom výtlačku VZDORu.

Chceme vyzvať aj tých, ktorí si myslia, že “nevedia písať”. Podstatný je obsah a pointa textu, so štylistikou či inou úpravou textu radi pomôžeme a dohodneme sa na konečnej podobe textu. Ak sa obávate, že by vám zverejnenie textu spôsobilo problémy (napríklad v práci), nemusíte sa podpisovať vlastným menom, poprípade spomínať konkrétne detaily, ktoré by mohli identifikovať autora. Príspevky posielajte na náš e-mail.

Najnovšie číslo VZDORU si môžete prečítať TU: http://vzdor.org/archiv/VZDOR7_2014.pdf

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *