Skip to content

Naši neoliberáli v praxi: Poslankyňa za SaS Kiššová brojí proti tomu, aby bolo povinné pre zamestnávateľov zverejňovať v inzerátoch aj ponúkanú mzdu

Toto sú tí SaSkári v praxi… Poslankyňa za SaS Jana Kiššová vo svojom videu brojí proti tomu, aby bolo povinné pre zamestnávateľov v inzerátoch zverejňovať aj ponúkanú mzdu. My naopak, takéto opatrenie vítame, nakoľko pracujúci vopred vie, do čoho ide.

Kiššová sa hrdí tým a teraz počúvajte dobre, že sa živila riadením ľudských zdrojov… počujete dobre, ľudských zdrojov, my sme pre ňu len ľudské zdroje. My zo Vzdoru-strany práce jej odkazujeme, že my sme živé ľudské bytosti, nie ľudské zdroje, ktoré sú určené na poriadné vymačkanie, aby úzka „elita“ rozprávkovo bohatla na náš účet…

Kiššová sa nechala počuť, že zverejnenie ponúkaných platov v inzerátoch, vo väčšine prípadov odporuje základným princípom trhového mechanizmu… No čo dodať, podľa nás, väčšina vecí, ktoré presadzuje SaS a poslankyňa Kiššová odporuje zdravému rozumu a táto ich neoliberálna politika bude prospievať len najbohatším „elitám“ na Slovensku.

No veď si pozrite posolstvo Kiššovej na vlastné očí, tu je viac ako evidentné, za akú triedu táto poslankyňa kope… VIDEO s poslankyňou Kiššovou nájdete po kliknutí na ikonku Continue reading:

Vzdor-strana práce

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *