Skip to content

Vzdor-strana práce Vám želá veľa úspechov, zdravia, súdržnosti, čestnosti, lásky a kritického uvažovania v novom roku 2018: Ďakujeme, že Vás máme !

dfdf

Rok 2017 sa nám pomaly končí a my sa pri tej príležitosti chceme poďakovať všetkým Vám. Ďakujeme za vašu priazeň, za vaše sympatie, ďakujeme, že sme sa aj vďaka Vám mohli, ako strana pomaličky rozrásť. A samozrejme….ďakujeme aj našim neprajníkom a antikomunistom, že nás udržujú v argumentačnej “kondícii”, veď, kto by už chcel diskutovať s niekým, kto mu len pritakáva, no nie?

Do nového roku Vám preto prajeme veľa rodinnej pohody, priateľstvo, zdravie, solidaritu i vernú lásku vo vzťahoch. Prajeme Vám menej kapitalizmu a fašizmu, prajeme nám všetkým MIER medzi národmi a rasami. Prajeme Vám, aby ste čím ďalej tým viac, budovali svoje osobné odhodlanie a nebáli sa verejne aktivizovať a rázne vystúpiť proti ľuďom, ktorí rozprávkovo bohatnú na úkor nás všetkých poctivých pracujúcich ľudí. Prajeme Vám, aby ste boli tak trošku “blázni”, (v dobrom slova zmysle), ako sme aj my a obetovali kúsok svojho voľného času v boji za spravodlivý svet, aj keď sa to možno občas vašej nežnej polovičke nebude páčiť. 

Nech je pre nás rok 2018 rokom ďalších úspechov, nech je rokom organizovania pracujuúcich a nech je rokom našej ľudskosti, altruizmu a revolučného sebavedomia! Veľa úspechov, rodinnej a triednej súdržnosti, zdravíčka, solidarity a plnenia tajných túžob.

Vám želá VZDOR – strana práce

www.vzdor.org , http://casopis.vzdor.org/ , http://socialistickyfront.sk/ , http://muzeum-zlocinov-kapitalizmu.sk/

Vzdor-strana práce

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *