Skip to content

Len skutoční komunisti sú najväčšími demokratmi a humanistami! Chceme konečne ozajstnú vládu ľudu!

12541142_10208627317380131_4140490870154634535_nNikto nás nikdy nepríjme nenávidieť iný národ, nikto nás nevtiahne do bratovražednej vojny. Svojich bratov vždy vrúcne objímeme, nikdy nebudú našimi nepriateľmi. Práve naopak – vždy sme podporovali a budeme podporovať úsilie ľudstva celého sveta o oslobodenie sa spod jarma kapitálu, ktorý pravidelne ženie ľudstvo do vojen. Preto ak máme proti niekomu namieriť zbrane, tak je to trieda vykorisťovateľov! Milujeme svoju vlasť a sme priateľmi vykorisťovaných každého národa na Zemi, chceme aby všetky národy boli priateľmi, pretože milujeme ľudstvo. Celý svoj život bojujeme za to, aby ľudstvo žilo šťastne, celý svoj život bojujeme proti pijaviciam, ktoré si z ľudí robia len lacnú pracovnú silu a štatistiky pre svoje zisky. Je nám to odporné a nechutné. Celý svoj život bojujeme proti vrahom ľudstva, ktorí sú ochotní vyvolať svetové konflikty, utopiť v krvi každý spravodlivý boj len aby si udržali svoje zisky.

Máme nesmiernú radosť z toho, ak ľudstvo žije v mieri, máme obrovskú radosť, ak možu matky z lásky rodiť deti, teší nás, keď tieto deti vyrastajú v zdravom prostredí, ak nepoznajú vojnu, násilie a aroganciu. Požadujeme to pre deti celého sveta! Požadujeme preto, aby zmizlo vykorisťovanie národa národom!

Najväčšiu radosť nám urobí, ak pracujúca trieda bude sama rozhodovať o svojej budúcnosti, ak budeme pracovať sami pre seba, ak nebudeme len akýmsi príveskom kapitalistického kasína, ak nebudeme pod diktátom týchto kasínových hráčov, ktorí sa topia v miliardách, zatiaľ čo my sa obávame toho, čo bude zajtra ! Nepríjmame tento systém za svoj, vieme že iný, lepší svet je možný a nevyhnutný!

Nik nás nikdy nenaláka zapredať sa svojim myšlienkam, nik nás neuplatí, neskorumpuje ale ani nezastraší, pretože náš život by stratil zmysel. Život v luxusnej vile s luxusným autom je v tomto prehnitom a protiľudovom systéme pre nás nezaujímavým. Nie je našim cieľom, nezaujíma nás! Jediné čo nás v živote zaujíma je boj za spravodlivú spoločnosť – za socializmus! Ten z nás, kto sa nechá uplatiť a skorumpovať, vyslúži si naše večné zatratenie a opovrhovanie.

Nie sme politici, sme revolucionári, nepoznáme žiadne “teplé miestečka” na ministerstvách. Nepoznáme žiadne rodinkárstvo, žiadne povaľačstvo. Ochotne a s úsmevom pošleme kade ľahšie aj vlastnú rodinu či známych s podobnými otázkami. Vieme že našou najväčšou zbraňou je solidarita, vieme, že ak sa pracujúca trieda zjednotí, tak nepadne ani výstrel a nevyrobí sa ani jeden náboj!

Vieme, že ak sa pracujúca trieda zjednotí, nebude viac na svete biedy, nebude nevzdelanosti a nedostatku. Ak sa pracujúca trieda zjednotí a zvrhne tento protiľudový režim, nebude viac kapitalisticko-buržoázneho panstva – nebude viac otrokov a otrokárov.
Nebude viac tých, ktorí pracujú 12 hodín denne a tých, ktorí si len sledujú svoje akcie na burzách.

Sme skutoční demokrati, pretože chceme skutočnú vládu ľudu! A každý jeden krok proti kapitalizmu je krokom k upevneniu demokracie

Naša jednota je náš najväčší kapitál!

Vzdor-strana práce

201512040310_vzdor-strana-prace

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *