Skip to content

VOĽBY 2016:Transparentný účet VZDORu-strany práce je už na svete,podporte náš spoločný boj!

logo-noveVZDOR-strana práce oficiálne zaregistrovala transparentný účet k voľbám do NR SR v roku 2016! Vyzývame všetkých našich podporovateľov, všetkých, ktorí túžia po tom, aby sme spoločne porazili tento protiľudový kapitalistický režim a ktorí si to môžu dovoliť k finančnej podpore našej strany. Na rozdiel od iných strán, my nie sme strana zámožných, ktorí nalievajú tisícky eur do masívnej kampane už pol roka pred voľbami. Každé jedno euro bude použité na dosiahnutie nášho spoločného cieľa , prekonanie kapitalistického systému a nastolenie vyspelejšieho, spravodlivejšieho a ľudskejšieho zriadenia – socializmu. Peniaze z transparentného účtu budú (a zo zákona musia) byť použité na financovanie volebnej kampane a na zaplatenie kaucie. Číslo transparentného účtu je: IBAN: SK55 0900 0000 0050 7977 8239 a číslo v bežnom tvare: 507977 8239/0900

podporme
Číslo transparentného účtu je: IBAN: SK55 0900 0000 0050 7977 8239 a číslo v bežnom tvare: 507977 8239/0900.

Ďalšie možnosti sú odovzdať nám príspevok osobne, alebo poslať šekom na sídlo strany a peniaze na účet vložia až samotní členovia strany. Náš transparentný účet nájdete tu: http://transparentneucty.sk/#/turnovers/5079778239

Pokiaľ máte obavy napríklad o okamžité prepustenie z práce, po tom ako sa na transparentnom účte ukáže, že ste podporili našu stranu, môžete podporiť aj mimoparlamentnú činnosť Občianskeho združenia VZDOR – hnutie práce na čísle účtu:

IBAN: SK84 0900 0000 0050 5427 6611 a Číslo v bežnom tvare: 5054276611/0900

Ako inak môžem pomôcť?

Predovšetkým agitáciou pre jedinú autentickú revolučnú stranu na Slovensku, či už oslovovaním svojich známych alebo príbuzných, alebo rozširovaním našich propagačných materiálov, ktoré umiestňujeme pre verejnosť v čiernobielej podobe, aby boli ľahko tlačiteľné a kopírovateľné. Najlepším spôsobom nám pomôžete, ak sa k nám pridáte!

jpeg jpeg.jpg22 -1

Revolučná strana tu nie je preto, aby osamotená spravila revolúciu. Revolúciu robí vždy utláčaná trieda. Úlohou revolučnej strany je túto utlačovanú triedu k revolúcii burcovať, uvedomovať a organizovať!

Uvedomme si fakt, že každá vplyvná politická strana na Slovensku je financovaná oligarchiou, ktorá ovláda Slovensko, ide o 5-6 finančných skupín, ktorým je prakticky jedno, kto vyhrá voľby, lebo oni investovali do všetkých, takže zarobia tak, či tak. V kapitalizme majú v rukách moc len tí, čo majú kapitál a peniaze. Oligarchiu však dokážeme poraziť jedine v socializme, nakoľko kapitalizmus je systém, ktorý je jej živnou pôdou a v tomto systéme ju nijak a nikdy neporazíme.

Vzdor-strana práce ide do volieb v roku 2016! Poďme spoločne vzdorovať oligarchii a jej vyciciavaniu a rozkrádaniu Slovenska, postavme sa spoločne kapitalizmu! Ľavica, pravica, či tretia cesta Miškova, konzervatívci, liberáli, sociálni demokrati, národniari, nacionalisti, euroskeptici….všetci chcú udržiavať kapitalizmus a tým pádom moc oligarchie.

My vo Vzdore-strane práce sme komunisti, naši členovia sú takí istí pracujúci ako vy, pochádzame z rovnakej sociálnej triedy a za tú budeme vždy tvrdo bojovať a ako jediní sme antikapitalisti. Pridajte sa k nám. Podajte si prihlášku do Vzdoru-strany práce. Elektronickú prihlášku nájdete TU: http://vzdor.org/?page_id=1728

Vráťme do hry Socializmus!

Vzdor-strana práce Vám úprimne ďakuje za dôveru a pomoc. Nesmierne si to ceníme.

Ústredná rada VZDOR-strana práce

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *